V BŘEZNU praktikujte výhodně Online

Rychlý kontakt +420774533357

Iyengar Jóga Online a Audio na MP3

,,Poznejte Iyengar jógu i v nejvzdálenějším koutě Čech a objevte nové rozměry své jógové praxe."

Nahrávky Iyengar jógy na MP3

Obecná praxe stojných a sedících pozic
260 Kč
Kyčle a otevírání oblasti třísel
260 Kč
Linie chodidel a práce s okrajem podložky
260 Kč
Obecná celistvá praxe vč.obrácených pozic
290 Kč
Předklony a natahování spodní páteře a stran trupu
260 Kč
Záklonová praxe
Úrdhva Dhanurásana
290 Kč

Iyengar jóga pro ženy

70 min | Všechny úrovně
Zdravá a klidná menstruace a uvolnění fyzického i mentálního napětí
290 Kč
Základní přípravné fáze v leže a zklidnění mysli
260 Kč
Přerušovaný dech v leže, rozvíjení soustředění
260 Kč
Zklidnění nervového napětí a 4 fáze čmeláčího dechu
260 Kč

Iyengar jóga Online


  • Co je ZOOM lekce? Připojíte se do mé virtuální místnost přes mobil nebo pc, a vzájemně se vidíme. Vedu a opravuji vás během lekce slovně.
  • Jak se přihlásit? nejprve navštivte ROZVRH lekcí. Ten si můžete uložit na svoji plochu.
  • Všechny rezervace probíhají přes rezervační systém. Provedete základní registraci. Poté vyberete lekci, kliknete na ni a zvolíte z nabídky finančního kredit nebo uhradíte jednorázově. 
  • Odkaz pro vstup je vždy stejný: https://us02web.zoom.us/j/2111270250 
  • Kliknete a otevře se vám nejprve "čekárna", vyčkejte, pustím vás do své virtuální místnosti. 
  • Připravte si základní set pomůcek: bloky, pásek, židli, stěnu, bolster, tlusté deky. Pokud cvičíte pravidelně online, prosím investujte do pomůcek. Yogashop Hlavice
Potřebuji poradit +420774533357

Iyengar joga pro ženy na mateřské

Jste na mateřské a chcete cvičit jógu?

Pokud vás láká pohyb, ozývají se záda nebo jste podrážděná, zkuste lekci online, i když máte doma děti. Ze zkušenosti děti přijmou vaše cvičení během krátké doby jako součást domova. Odběhnete podle potřeby. Zvuk na vaší straně je vypnutý a obraz ostatní účastníci nevidí.

 

Online joga na mateřské

Co říkají ženy?

"Jano, díky za online lekce, které jsou pro mě na mateřské s malými dětmi jedinou možností jak si zacvičit. I když mě děti při lekci potřebují, stačí chvilka a můžu pokračovat ve cvičení, což moje tělo i mysl skutečně oceňují." 

 


Zkušenosti cvičících
"Měla jsem z online trochu obavu, že mě nikdo neopraví, ale bylo to ok diky Tvemu vedení. Z minulého a tohoto roku se to hodně posunulo, a mé "flexibilní ego" zaniklo. Nechodím do těch cirkusových poloh. Záda bolí jen málo."
Simona
"Moc děkuji za dnešní přenos. Bylo to skvělé. Sice cvičím každé ráno sama, ale nikdy do toho nedám tolik, jako když mi někde řekne, že mám patu ještě více zatlačit do podložky a ruku ještě více natáhnout ke stropu. Snažím se maximálně a pak, když cvičím na lekci s tebou nebo přes internet, výsledek je úplně jiný, intenzivnější."
Jitka
"Ahoj Jano,díky za skvělou lekci! Naplnilo mě to velkou radostí, že si můžu zase po letech užít jogu s Tebou. Doufám, že budeš pokračovat i dál. Jsi úžasným příkladem toho, jak se dá učit na dálku a při tom individuálně, když své studenty znáš."
Hanka
“Ahoj Jani, právě jsem docvičila tvoji druhou nahrávku. Cítím se nádherně, krásná lekce! Jsem moc ráda za tuto možnost a děkuji.”
Alena
“Ještě jednou Ti moc děkuji za všechny ty hodiny a prolínání filozofie v nich. Jsem ráda, že zůstává možnost cvičit online a zároveň je možnost i chodit do studia. Budu se těšit na další lekce. Ať se Ti dobře daří.”
Petra
Napište mi zpětnou vazbu
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Časté otázky

Co je Iyengar jóga?

Iyengar jóga je jeden z hlavních světových stylů jógy založený na učení B.K.S. Iyengara. Metoda klade důraz na preciznost a srovnání těla a postupnou práci dovnitř.
Učitelé této metody mají hluboké praktické i terapeutické porozumění a umí jej aplikovat dle potřeby na různé ásanové pozice. Díky této schopnosti umí vytvořit smysluplné a účinné sekvence, které přináší specifické mentální i fyzické benefity.
Učitelský trénink a certifikační proces je znám svou přísností a náročností. Toto zajišťuje, že všichni ceritifikovaní učitelé mají vysoký standard nejen v porozumění techniky ásan, ale i zkušenost ve výuce. Tento detailní a strukturovaný systém výuky jógy může být aplikován na individuální potřeby pro všechny věkové kategorie a tělesné typy.

Která lekce a pokročilost je pro mě vhodná?

Začátečník
Pokud jste nováček na józe, chcete zkusit Iyengar jógu, nebo se chcete naučit základní principy Iyengar jógy, začněte s touto úrovní. 0-12 měsíců praxe.
Mírně pokročilí
Začněte s touto úrovní, pokud praktikujete Iyengar jógu alespoň rok, nebo jste se účastnili alespoň 2 kurzů IY kdekoliv. Pokud máte zkušenosti z jiné školy jógy, doporučuji nejprve vyzkoušet lekci začátečníci, a poté se rozhodnete. 12-24 měsíců praxe.
Pokročilí
Pokud praktikujete Iyengar jógu a hledáte výzvu a pokročilejší úroveň lekcí, a máte zkušenosti s praxí inverzí a záklonů. Obecně tato úroveň vyžaduje minimálně 2 roky pravidelné praxe Iyengar jógy.
V této metodě není důležité co dokážete, ale v jaké kvalitě a s jakou kontrolou a stabilitou.

Jak rezervuji lekci?

Rezervaci lekce můžete po přihlášení a po nabití finančního kreditu provést v rezervačním systému zde: REZERVACE

Co potřebuji s sebou na lekci?

Na lekci Iyengar jógy je vhodné tričko s krátkým rukávem, a kraťasy nad kolena, nebo legíny. Učitel potřebuje vidět jasně nohy, od kotníků až po stehna. Pomůcky na cvičení včetně podložek jsou k dispozici ve studiu.

Jaké jsou storno podmínky?

Rezervovanou lekci je nutné rezervovat nebo zrušit nejpozději 3 h před jejím začátkem. Ranní lekce max 12 hodin předem. Více ve Všeobecných obchodních podmínkách.

Kde mohu parkovat?

Parkování je možné na Vinohradské ul.na oranžových (do 120min) nebo zelených (do 6h) zónách, nebo pod Žižkovskou věží. Cena je 40 Kč/h. PARKOVIŠTĚ

Zvládnu se připojit na ZOOM lekci? Neumím moc s technikou, ale chtěla bych cvičit doma.

Ano zvládnete. Potřebujete počítač/tablet a dobré připojení k internetu. Do emailu vám přijde odkaz, kliknete, PC vám stáhne aplikaci, a objevíte se v mé virtuální místnosti. Pokud se vám nedaří, zavoláte mi dostatečně času před lekcí, a společně vyzkoušíme se připojit.

Je pro mě vhodný pobyt s Iyengar jógou, když jsem začátečník a zatím Iyengar jógu neznám?

Ano. Na pobyty s Iyengar jógou jezdí jak začínající tak pokročilí studenti a víkend není omezen úrovní dovedností nebo délkou praxe. Můžete naopak v celistvosti poznat co Iyengar jóga nabízí, jelikož zažijete jak vedenou ásanovou praxi, ukázky, vysvětlení, tak vedené dýchání, filosofii a vždy něco v programu navíc, což běžná lekce neobsáhne.

Reference

Nejkomplexnější, nejcelostnější a zároveň nejpřirozenější cvičení, jaké jsem zatím poznal. Protahuje, zpevňuje, posiluje, narovnává a přitom tím nejjednodušším způsobem. Žádné zbytečné pohyby. Rovnou na věc tou nejefektivnější cestou. Jóga mě naučila se narovnat. Už tuším, co je to správné držení těla. To žádný fyzioterapeut nedokázal. Díky józe už mě nebolí záda. Díky józe konečně můžu být svůj
Radek H.IT specialista
Hledala jsem na internetu studio, ze kterého bych měla vnitřní dobrý pocit, kde bych věděla, že právě budou i širší souvislosti, že už se nedostanu do stavu, že si lekce jen odcvičím, ale že budu v rukou lektora, který má o jógu skutečný zájem a rozumí principům a dokáže je předat. A to jsem našla na Tvém webu a následně i ve Tvých lekcích 😊 Teď pro mě jóga znamená nedílnou součást mého života. Z hodiny odcházím ve stavu vnitřního smíření, klidu, srovnaných myšlenek a uvolnění. Moje tělo i mysl jsou stejně naladěná – spolu v harmonii, to co cítím v mysli, se odráží na stavu těla. Skoro se to nedá popsat, ale je to úžasný pocit, se kterým jsem se dříve nesetkala. Učím se, jak vnímat okamžik přítomnosti. V běžném životě jsem „zrychlená“ a netrpělivá, a tak se mi díky józe pod tvým vedením daří i postupné zpomalování.
Pavlína P.manažerka centrály Justo.cz
Jóga je pro mě chvilka pro sebe, zažívám příjemný pocit po cvičení, uvolnění, dobrou náladu, ale mám i radost z pokroku. Na lekcích jsou milí lidé a velmi milá lektorka
Iva K.