V rámci měsíčního členství získáte

  • neomezený přístup k vybraným video záznamům nejlepších odučených Zoom lekcí Iyengar jógy
  • přístup k jedinečnému know-how B.K.S. Iyengara a ke kvalitní praxi ásan a pranayamy vedené Certifikovanou lektorkou Iyengar jógy (2014)
  • v rámci většiny lekcí slyšíte výklad Patanjaliho jóga súter
  • aktuálně databáze okolo 20 lekcí 90 min Iyengar jógy a 2 přidávané lekce měsíčně
  • od cca 09/2021 přístup na pravidelnou online lekci týdně v reálném čase (více info v srpnu) a případně předtočené video
Zkušenosti cvičících
"Měla jsem z online trochu obavu, že mě nikdo neopraví, ale bylo to ok diky Tvemu vedení. Z minulého a tohoto roku se to hodně posunulo, a mé "flexibilní ego" zaniklo. Nechodím do těch cirkusových poloh. Záda bolí jen málo."
Simona
"Moc děkuji za dnešní přenos. Bylo to skvělé. Sice cvičím každé ráno sama, ale nikdy do toho nedám tolik, jako když mi někde řekne, že mám patu ještě více zatlačit do podložky a ruku ještě více natáhnout ke stropu. Snažím se maximálně a pak, když cvičím na lekci s tebou nebo přes internet, výsledek je úplně jiný, intenzivnější."
Jitka
"Ahoj Jano,díky za skvělou lekci! Naplnilo mě to velkou radostí, že si můžu zase po letech užít jogu s Tebou. Doufám, že budeš pokračovat i dál. Jsi úžasným příkladem toho, jak se dá učit na dálku a při tom individuálně, když své studenty znáš."
Hanka
“Ahoj Jani, právě jsem docvičila tvoji druhou nahrávku. Cítím se nádherně, krásná lekce! Jsem moc ráda za tuto možnost a děkuji.”
Alena
“Ještě jednou Ti moc děkuji za všechny ty hodiny a prolínání filozofie v nich. Jsem ráda, že zůstává možnost cvičit online a zároveň je možnost i chodit do studia. Budu se těšit na další lekce. Ať se Ti dobře daří.”
Petra
"Jano, díky za online lekce, které jsou pro mě na mateřské s malými dětmi jedinou možností jak si zacvičit. I když mě děti při lekci potřebují, stačí chvilka a můžu pokračovat ve cvičení, což moje tělo i mysl skutečně oceňují." 
Martina
,,Ještě jednou děkuji za dnešní podpůrnou praxi a sekvenci na emoční stabilitu! Jsem ráda, že jsem si to vkuse a správně prošla, i když to je kus práce a času ... a dává to teď s Tvým výkladem a vedením větší smysl než jenom s pomocí obrázků a textu.”
Linda
Pošlete mi zpětnou vazbu
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.